Resume from September 9, 2018

Андрей

Зав. складу, комірник

Employment:
Full-time.
Age:
54 years
City:
Rivne

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Additional information

Р Е З Ю М Е
МАСЛОВ АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ

М.Рівне, вул.. Тараса Бульби (Боровца), 23/2

Тел. [open contact info](look above in the "contact info" section)
Тел. моб. [open contact info](look above in the "contact info" section)
e-mail : [open contact info](look above in the "contact info" section)

ДОСВІД РОБОТИ
Вересень 2016 - Листопад 2017
ЗАВІДУЮЧИЙ СКЛАДОМ м. Рівне "МОН АВІ" ПП мережа "Господарь"
Гуртова та дрібногуртова торгівля шурупами, дюбелями, метизами, самонарізами, заклепками,та інш. засобами кріплення.

Вересень 2015 -Серпень 2016
ЗАВІДУЮЧИЙ СКЛАДОМ м. Рівне Мисливсько-спортивний клуб "Сокіл"

Червень2011 – Березень 2015
ЗАВІДУЮЧИЙ СКЛАДОМ м.Рівне гуртовня „Світ посуду”
Спеціалізація фірми: гуртова та дрібно гуртова торгівля посудом.

Серпень 2006 – Січень 2009
ЗАВІДУЮЧИЙ СКЛАДОМ м.Рівне. ТзОВ „Фірма „Техніка монтажу”
Гуртова та дрібногуртова торгівля засобами кріплення

жовтень 2005 – лютий 2006
ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ВІДДІЛУ ОПТОВОЇ ТОРГІВЛІ – ЗАВІДУЮЧИЙ СКЛАДОМ м.Рівне. ТОВ „АП ОВІДІОПОЛЬВИНО”

По жовтень 2005МЕНЕДЖЕР ПО ПРОДАЖАХ. Рівненська філія СП „ВИНОДЕЛ МОЛДОВИ КОМПАНІ” м. Київ
Спеціалізація фірми: гуртова та дрібно гуртова торгівля алкогольними напоями.
Основні обов’язки:
- Просування на ринку торгових марок продукції

2003 - 2004ТОРГОВИЙПРЕДСТАВНИК . Рівненська філія СП „ВИНОДЕЛ МОЛДОВИ КОМПАНІ” м. Київ

2001 - 2003ТОРГОВИЙ ПРЕДСТАВНИК по м.Рівне. ТОВ „Ажур”
1999-2001ОПЕРАТОР ПК. Відділ дистрибуції ТОВ „Ажур”

1996-1997МЕНЕДЖЕР. ЗАТ „LAND” м. Астана Казахстан
Спеціалізація фірми: залізнодорожні перевезення
Основні обов’язки: оформлення та супроводження перевезення вантажів зі станції м. Рівне
1992 - 1994КОРЕСПОНДЕНТ . Газета „Саратовські вісті” м. Саратов Росія

ОСВІТА
1987 - 1992 САРАТОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСІТЕТ
Спеціальність: філолог-журналіст.
Факультет: Філологічний, група журналістики

ОСОБИСТІ
ДАНІ

Дата народження: 30.01. 1970
Сімейний стан: неодружений
Діти: не має
ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
•володіння ПК на рівні оператора (Word, Excel, 1C)
•посвідчення водія