Resume from June 20, 2017

Дмитрий

Курьер, 3 200 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
28 years
City:
Poltava

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Курьер, пеший

from 10.2016 to 02.2017 (4 months)
Welcome-mobi(Интернет), Полтава (Розничная торговля)

Обязанности: прием товара, доставка товара по указанным адресам, прием/отправка возвратов, ведение отчетности в MS Exсel.

Education

ПУЕТ

Факультет: "Інститут економіки, управління та інформаційних технологій", специальность: "Економічна кібернетика", Полтава
Unfinished higher, from 2015 to 2018 (2 years 10 months)

Knowledge and skills

MS Excel MS Word MS Office MS Access 1С:Предприятие Deductor MS Project Ведение отчетности

Similar candidates

Курьер-экспедитор
10000 UAH, Poltava

Кур'єр
Poltava

Кур'єр, водій
Poltava

Курьер с авто
Poltava

Кур'єр
16500 UAH, Poltava

Кур'єр
Poltava

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: