Resume from May 25, 2017

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/4048565

Водитель-дальнобойщик, 50 000 UAH

Employment:
Full-time.
City:
Khmelnytskyi

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Additional information

Streszczenie
Kvasnіtsky Oleksandr Pietrowicz

Wiek: 38 rokіv
Adres: SMT. Chemerіvtsі., Chmielnicki reg.,
Telefony (mob.[open contact info](look above in the "contact info" section)), e-mail: [open contact info](look above in the "contact info" section)
CEL
Uzyskanie pozycji: vodіy mіzhnarodnih transportowane
Pożądany poziom wynagrodzenia - od 1200 do 2000 EURO, w tym
Inne wymagania (ubezpieczenie, rejestracja, podróży, itp.)

DOŚWIADCZENIE
Data: 2003-2009rr
Stanowisko: vodіy
Przedsiębiorstwo: vіddіl działki
Główne obowiązki: transportowane

Data: 1999-2003rr
Przedsiębiorstwo: Agrofіrma "Ukraina"
Główne obowiązki: transportowane sіlskogospodarskoї produktsії

DODATKOWE
EDUKACJA
12.05.2017r. Akademіya IRU certyfikat Profesjonalne Completence (CPC) dla kierowcy

DANE OSOBOWE
Data urodzenia. 02.10.1978
Stan cywilny: odruzheny
skład rodziny. żona, dzieci

WIĘCEJ
INFORMACJE
cech osobowych
MTIE: Ridna Mova-ukraїnska, vіlno volodіyu rosіyskoyu movoyu, Polska- na serednomu rіvnі, anglіyska-Zi Dictionnaire.
Może vodіyskі kategorię prawa B, B1, C1, C, CE., Kvalіfіkatsіyna kartka vodіya mіzhnarodnih transportowane chіp- kartka vodіya

Dobrozichlivіst, komunіkabelnіst, starannіst, vіdpovіdalnіst, vmіnnya pratsyuvati w komandі, vmіnnya zberіgati komertsіynu taєmnitsyu, vіdsutnіst shkіdlivih zvichok, nayavnіst pragnennya do bliskiej osoby i zrostannya samovdoskonalennya.Начало формы

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: