Resume from July 17, 2018

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/4301345

Менеджер по продажам, 10 000 UAH

Employment:
Full-time.
City:
Khmelnytskyi

Contact information

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Приватний підприємець

from 04.2017 to now (7 years 1 month)
Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт

Заступник начальника відділу

from 07.2006 to 04.2017 (10 years 9 months)
Департамент оперативної діяльності, Львов (Оперативно-розшукової діяльність)

Обов'язки згідно закону України про ОРД

Education

Хмельницький національний університет

Фінанси, Хмельницкий
Higher, from 2005 to 2011 (6 years)

Національна академія Держприкордонслужби ви.Б.Хмельницького

Право, Хмельницкий
Higher, from 2005 to 2010 (4 years 11 months)

Additional education and certificates

Курси підвищення кваліфікації в сфері нерухомості

2017

Knowledge and skills

Підприємництво Оперативно-розшукової діяльність Оперативно-розшукова діяльність

Additional information

Працював в Держприкордонслужбі з 2006 по квітень 2017 рік на посадах заступник начальника з персоналу та заступник начальника по оперативній роботі, з квітня 2017 року по теперішній час яваляюсь приватним підприємцем(оптова та роздрібна торгівля).у 2017 році проходив курси по розвитку приватного підприємця.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: