Resume from July 24, 2023 PRO

Роман

Trainee Automation QA engineer, 19 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
27 years
City:
Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Механік

from 08.2018 to 02.2022 (3 years 6 months)
Bakeres Sp. z o.o., Rzeszów (Ремонт та обслуговування обладнання для пекарень)

Обов'язки: - капітальний ремонт обладнання з подальшим
гарантійним та після гарантійним обслуговуванням
- ремонт вживаного обладнання
- запуск нового обладнання

Інженер-гідравлік

from 02.2018 to 03.2018 (1 month)
ТзОВ "HydroOffice", Львов (Ремонт та виготовлення гідроциліндрів, маслостанцій, продаж комплектуючих)

Розрахунок та проектування гідроциліндрів, маслостанцій за бажанням клієнта; розбір-збір гідроциліндрів, маслостанцій; замовлення комплектуючих;

Молодший спеціаліст

from 07.2017 to 08.2017 (1 month)
ТзОВ "НадійніТехнології", Львов (Промислові гвинтові компресори)

ТО , Частковий та капітальний ремонт компресорів

Education

Національний університет "Львівська політехніка"

Інженерна-механіка, Львів
Higher, from 2018 to 2020 (2 years)

НУ ЛП "Львівська політехніка"

Інженерна-механіка , Машини та технології паковання, Львов
Higher, from 2014 to 2018 (3 years 9 months)

Закінченна вища (Бакалавр)

Additional education and certificates

Test Automation Online Program (Spring 2022)

2022, 3 місяці

Knowledge and skills

HTML CSS MySQL Git Selenium ООП Тестування програмного забезпечення Apache Maven Java Core Autodesk Autodesk Inventor MS Office SolidWorks

Language proficiencies

  • English — average
  • Polish — average

Additional information

Telegram профіль - t.me/shvedrz

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: