Resume from August 12, 2020 PRO

Анастасія

Провізор, 15 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
27 years
City:
Chernihiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Провизор

from 02.2019 to now (5 years 3 months)
ООО "ВитВар", Браслав (Фармацевтика)

Адміністратор залу, фармацевт

from 03.2017 to 04.2018 (1 year 1 month)
Приватна фірма "Гамма 55", Харків (Відпуск препаратів відвідувачам аптеки)

З серпня 2017 переведена на посаду фармацевта,
Обов'язки: дотримання фармацевтичного порядку, приймання товару, оформлення інкасації та накладних від постачальників, виконання планів продажу аптеки, відпуск та рекомендація препаратів відвідувачам аптеки,

Черговий аптекою

from 10.2015 to 04.2016 (6 months)
Центральна районна аптека 16, Харків (Відпуск препаратів)

Прийом товару, дотримання фармацевтичного порядку,відпуск та рекомендація препаратів відвідувачам аптеки

Education

Національний Фармацевтичний Університет

Фармацевтичний,Провізор, Харків
Unfinished higher, from 2013 to 2018 (4 years 9 months)

Additional information

- Впевнений користувач ПК;
- Знання нормативної бази фармації;
- водійські права категорії В
Володіння мовами: російська, українська

Similar candidates

Фармацевт
Chernihiv

Фармацевт
Chernihiv

Фармацевт
10000 UAH, Chernihiv, Remote

Фармацевт
Chernihiv

Фармацевт
Chernihiv

Фармацевт
Chernihiv