• PRO

Людмила

Адміністратор з клінінгу, 27 000 UAH

Considering positions:
Адміністратор з клінінгу, Адміністратор ЖК, салон краси, Продавец-консультант на телефон, Менеджер з продажу, Консультант косметичних товарів, Оптометрист
Employment type:
full-time
Age:
56 years
City:
Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Адміністратор з клінінгу

from 08.2019 to now (6 years)
Британська міжнародна школа, Киев (Освіта, наука)

З 2019 року працюю в клінінговой компанії на посаді адміністратора, в міжнародній дитячій школі. Робота дуже відповідальна та різностороння. Працюємо з дітьми, тому витримка, та повага, на першому місці. Доводиться вирішувати чимало різних,непередбачуваних ситуацій. Колектив великий, та дружній, що допомогає вирішувати іноді складні ситуації. Є досвід роботи адміністратором,в одній з найпрестижніших в Києві хімчисток, з передовими технологіями якої,пощастило ознайомитись на головному виробничому підприємстві .
Це все придбані знання в різноманітних сферах діяльності допомогають в роботі, на любій посаді. Шукаю цікаву роботу, вмію вирішувати проблемні ситуації. Розгляну пропозиції щодо адміністративної роботи. Швидко намагаюсь навчатись всьому новому та цікавому.

Education

Академія перукарського мистецтва

Перукар -модельєр, Київ
Unfinished higher, from 2022 to 2022 (меньше 1 года)

Київське училищє стенографії та машинопису

Стенографія, Київ
Specialized secondary, from 1985 to 1986 (1 year)

Additional education and certificates

Академія перукарського мистецтва

2020 -2021 рік

Knowledge and skills

  • Пользователь ПК
  • MS Office
  • Комунікабельність
  • Ведення документації
  • Інвентаризація
  • Здатність до навчання
  • Адміністрування офісу
  • Працьовитість
  • Бажання вчитися і розвиватися
  • Користувач ПК
  • Уважність
  • Організованість

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Additional information

Початок роботи адміністратором в хімчистці в центрі Києва.А також в основному цеху химчистки. Ознайомилась з передовими технологіями чистки одягу . Також довелось попрацювати на цікавій роботі, на маленькому кондитерсьекому підприємстві, по виробу фруктових цукерок. Наразі вже 6-й рік працюю адміністратором клінінгової компанії за що дуже вдячна своїм директорам що довірили мені таку серйозну та відповідальну посаду. Але треба рухатимь вперед. Шукаю роботу адміністраторора , , ЖК, (можливо в цій або іншій сфері діяльності , в мед. заклад.готова розглянути цікаві пропозиції по віддаленій роботі , косметична сфера діяльності. .Відповідально ставлюсь до роботи. Дуже буду вдячна за відгуки на моє резюме.



Володію компьютером: як користувач, робота с програмою Microsoft office, inтеrnet. АГБІС. ГОРОДОК.
Вільно володію украинскою мовою, англійский (базовий).
Особисиі якості: Відповідальність, сумлінність пунктуальність.Вміння швидкогоо прийняття рішень,організаційні навики, відсутність шкідливих звичок.


Бажаю покращувати свій рівень праці та знань. Не зупинятись на досягненому рівні. Пізнавати нове, та користуватись придбаниминими навичками .

Особисті якості:
Редактировать

Вміння швидко виконувати поставлені задачі. Пропонувати свої ідеї, Намагатись завжди знаходити выхід з непередбачуваних обставин. Організація маленьких свят для колективу, та ще багато різних цікавих навиків.
Выберите раздел ниже и добавьте его к основному резюме.

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: