Resume from July 10, 2023 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/494892

Контент-менеджер, 17 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
City of residence:
Lviv
Ready to work:
Lviv, Remote

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Контент-менеджер

from 03.2023 to now (1 year 3 months)
Роздрібна торгівля

Додавання товарів на сайт компанії, підбір та адаптація фото, робота з карточками товарів

Контент-менеджер, модератор

from 04.2021 to 03.2022 (11 months)
Розетка, Львів (Роздрібна торгівля)

- Заведення / модерація товарів в БД,
- Зміна і редагування товарів,
- Перевірка та виправлення помилок.

Менеджер з продажу

from 09.2019 to 02.2021 (1 year 5 months)
BeSimple, Львів (Роздрібна торгівля)

Прийом та оформлення замовлень, консультація клієнтів, робота з проблемними замовленнями; продзвін клієнтів за забір замовлень, відмови та відгуки.
Виконання планових показників.

Керівник магазину

from 04.2013 to 08.2022 (9 years 4 months)
Алло, Львів (Роздрібна торгівля)

Фахівець з продажу

from 09.2011 to 03.2013 (1 year 6 months)
Мобілочка (Роздрібна торгівля)

Інтерв'юер

from 01.2010 to 09.2010 (8 months)
"Calltech", Львів (Маркетинг, реклама, PR)

Напрямок роботи – Польща, Україна.
Обов’язки: проведення соціологічних опитувань в телефонному режимі на різні теми.

Перекладач

from 09.2008 to 09.2009 (1 year)
ТзОВ "Оскар Інвест Груп" (Консалтинг, бухгалтерія, аудит)

переклад документації, редагування сайту компанії, робота з клієнтами

Позаштатний перекладач

from 01.2006 to 12.2007 (1 year 11 months)
Агенція іноземних мов "Руна" (Послуги для населення та бізнесу)

Education

ЛНУ ім. І. Франка

Філологічний, польська філологія, Львів
Higher, from 2003 to 2008 (4 years 9 months)

Additional education and certificates

QATestLab, Основи тестування програмного забезпечення

2022, 1 місяць

Knowledge and skills

MS Office Користувач Internet MS Excel MS Word Adobe Photoshop MS PowerPoint Opera Mozilla Firefox Графічні редактори Google Chrome Safari Email CRM Vegas Adobe Google

Language proficiencies

  • Polish — advanced
  • Russian — fluent
  • English — average

Additional information

ОСОБИСТІ ЯКОСТІ
комунікабельність, відповідальність, цілеспрямованість, бажання удосконалюватись.

ЗАЦІКАВЛЕННЯ
подорожі, фотографія, Львів

ВОДІЙСЬКІ ПРАВА
кат. В