Resume from November 9, 2018

Катерина

Front-end розробник

Employment:
Full-time.
Age:
35 years
City of residence:
Dnipro
Ready to work:
Dnipro, Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Спеціаліст з бюджетування і бізнеспланування

from 03.2016 to 08.2017 (1 year 5 months)
ПАТ КБ ПриватБанк, Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Обов'язки:
* аналіз бізнес-процесів банка,
* оптимізація витрат банка,
* складання річного бюджету, контроль його виконання.
Досягнення:
* складання технічного завдання (автоматизація контролю витрат),

Спеціаліст із бухгалтерського обліку основних засобів банку

from 01.2011 to 03.2016 (5 years 2 months)

Education

ДНУ ім. Олеся Гончара

Економічний, Дніпро
Higher, from 2006 to 2011 (4 years 9 months)

Спеціальність "Облік і аудит"
магістр

Additional education and certificates

Курси Front-end basic (skillsUp)

2018 р., 3 місяці

курс JavaScript для Corezoid (ПАТ КБ ПриватБанк)

2016 р., 1 місяць

Основи WEB-дизайну: створення та підтримка веб-вузла" Дніпропетровський центр ПТО ДСЗ

2018 р., 23 місяці

Knowledge and skills

CSS HTML SASS Git Bootstrap БЕМ MS Visual Studio Jasmine tests Kony

Language proficiencies

English — average

Additional information

Зацікавлена у front-end розробці. Маю базові знання Web UI та JavaScript. Прагну до високої якості моєї роботи, що несла б користь людям. Бажаю зростати професійно і готова до постійного навчання.
Мої роботи можна подивитися на https://github.com/silchencko/WebUI

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: