Resume from January 6, 2022 PRO

Personal information hidden

This job seeker decided to hide his personal information and contact info, but you can send a message to him or suggest a job to him.

This job seeker has chosen to hide his personal information and contact info. You can contact him using this page: https://www.work.ua/resumes/5329100

Адміністратор, директор, 10 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
City of residence:
Nova Kakhovka
Ready to work:
Nova Kakhovka, Remote

This job seeker has hidden his personal information, but you can send him a message or suggest a job to him if you open his contact info.

Work experience

Директор

from 12.2007 to 12.2018 (11 years)
Мережа дитячих супермаркетів "Baby Бум", Нова Каховка (Торговля)

ДОСЯГНЕНЯ:
С грудня 2007 по грудень 2018 пройшов весь шлях від продавця іграшок до зав. секцією іграшки (ст. продавець), від зав. секцією іграшки до адміністратора магазину і від адміністратора магазину до директора. З 1.10.2015 по 27.12.2018 та з 1.08.2020 по 15.05.2021 обіймав посаду директора магазину (про що свідчать записи в трудовій книжці). Брав безпосередню участь у відкритті нових магазинів мережі "Бебі Бум" і навчання персоналу, в таких містах: Миколаїв (2 магазини), Запоріжжя, Київ (2 магазини), Одеса, Скадовськ.
Працюю в 1с, Word, Exel, добре знання комп'ютера.
Досвід роботи приймальника товару (1с), касира (1с), продавця консультанта, адміністратора, директора.
ОБОВ'ЯЗКИ:
Прийом товару (робота в 1с), викладка товару, робота з покупцями, продаж товару, робота на касі (робота в 1с), контроль роботи продавців і продажів, навчання персоналу, контроль дисципліни і т.д.

Education

Школа

Нова Каховка
Secondary, from 1981 to 1991 (9 years 8 months)