Resume from February 3, 2024 PRO

Лев

Інженер-технолог

Employment:
Full-time.
Age:
29 years
City:
Ternopil

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and address.

Work experience

Молодший інженер технолог

from 05.2017 to now (7 years 1 month)
Спецавтоінвест, Тернопіль (Будівельна промисловість, деревообробка)

Досвід роботи:
- 2016-2022:
Інженер-лаборант 2 категорії в Лабараторії:

- Обов'язки включали:
• Проведення випробуваань по асфальтобетонах, мінеральних матеріалів (щебні), бітумнафтовий дорожні, та інших складових
• Аналіз результатів (робота з обчисленн, відповідності до діючи нормативних документів)
• Підготовку звітів та документації (Microsoft Exel, Microsoft Office)
- Допуск до високоточної техніки, стажування нових працівникі.

- 2022 по сьогодні:
- Зараз працюю на виробнистві товарного бетон, Інженер технологом.
- Відповідаю за якість виготовленої продукції випробування матеріалів.

Speaking for Pre-Intermediate А2.

Lev Lipniy
Ternopil, Ukraine
Cell: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Email: [open contact info](look above in the "contact info" section)
Skype:leonel3335

Education

ТНТУ

Комп'ютерна інженерія, Тернопіль
Unfinished higher, from 2009 to 2016 (6 years 9 months)

Knowledge and skills

Google Docs MS Excel Google Google Sheets MS Word Skype Zoom Email

Language proficiencies

English — average

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: