Наталія
Менеджер з реклами, 75 000 UAH
- Considering positions:
- Менеджер з реклами, Маркетинг-координатор
- Employment type:
- full-time
- Age:
- 44 years
- City:
- Kyiv
Contact information
The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/5573889/
Work experience
Керівник відділу реклами
from 07.2021 to now
(5 years)
Автомаштех, ТОВ, Київ (Роздрібна торгівля)
- Розробка, виготовлення та контроль розміщення всіх рекламних матеріалів компанії.
- Поліграфія, зовнішня реклама та оформлення павільйонів шиномонтажів, супровідна документація, технічні таблиці, банери для сайтів та публікацій в соціальних мережах, брендування товарів та автотранспорту.
- Виготовлення простої поліграфії в офісі (буклети, презентації, ламіновані таблички, брошури, зразки поліграфії для погодження, наліпки, цінники та ін).
- Робота та догляд за офісною технікою (принтери - лазерний, струйний, широкоформат, сканер, ламінатор, різак-гільйотина тощо).
- Участь у профільних виставках, візуалізації та оформлення стендів, презентації, звіти, фоторепортаж.
- Фото та ретуш товарів для сайту та каталогів.
- Виготовлення технічних схем планування, та виконання макетів вивісок та оздоблення фасадів, візуалізація для нових офісів в інших містах (Львів, Харків), дистанційна робота з підрядниками.
- Підготовка всіх макетів до друку, пошук виконавців, прорахунок матеріалів та вартості тиражів (виконання робіт). Координація підрядників та співробітників для виконання монтажу.
- Участь у брифінгах з керівництвом, ділове листування, підготовка документів на оплату та контоль документів бухгалтерського обігу, складання плану роботи на певний термін (тиждень, місяць, квартал). Аналіз ринку послуг та товарів, пов'язаних з діяльністю.
Менеджер по рекламе
from 02.2018 to 12.2020
(2 years 11 months)
ТОВ "ТБД "ОЛДИ", Київ (Роздрібна торгівля)
·Контроль оформления фасада магазина, акционной прикассовой зоны, оформления входных групп
·Оформление выкладки акционных товаров и центральной аллеи
·Контроль поступления и распределения рекламной продукции (акционная полиграфия, газета, буклеты, наружная реклама, скидочные и бонусные карточки)
·Подготовка и контроль проведения специальных мероприятий (розыгрыши техники, путёвок, праздники).
·Подготовка отчётов по мероприятиям, оформлению, акциям
·Декорирование зала и прикассовых зон к Новому году
·Контроль музыкального оформления, распределение рекламных роликов в эфире
·Создание макетов и предпечатная подготовка. Широкоформатная печать (струйный плоттер Epson B6000)
·Изготовление табличек, номерков, информационных плакатов
·Контроль количества и своевременный заказ рекламных носителей, формы для сотрудников и пр.
·Заказ рекламной продукции
КРИТЕРИИ: Создание иллюзии мощного акционного предложения и избытка товара и ассортимента.
Education
КДИДПМД им. Бойчука
Графический дизайн, м. Київ
Higher, from 2000 to 2004 (4 years)
Knowledge and skills
- Пользователь ПК
- Adobe Photoshop
- Пользователь Internet
- Adobe Illustrator
- CorelDRAW
- Adobe InDesign
- Графические редакторы
- Рисование
- Adobe
- Активность
- Користувач ПК
- Користувач Internet
- Многолетний опыт работы и любовь к профессии
- Активність
- Графічні редактори
Additional information
Працювати дизайнером почала ще до вступу до вищого навчального закладу. Паралельно викладала живопис та художнє конструювання у художній майстерні "Агуф". А з 2008 до 2011 року була її керівником. Працюючи у затишній компанії "Статус принт" з невеликим штатом співробітників та широким спектром продукції, брала участь у повному виробничому циклі: від приймання замовлення, виготовлення макета до видачі готового товару. Вміння вчасно підмінити колегу і продовжити процес - якісна навичка, що дозволяє працювати в команді та дотримуватись часових термінів.
У будівельному супермаркеті зі штатом у 200 працівників, навпаки, завдання вузько спеціалізовані. Від своєчасного їх виконання залежить робота інших людей.
На посаді менеджера з реклами сформувалась навичка грамотно розставляти пріоритети та вміти за необхідності делегувати свої повноваження.
У вересні 2024 року відкрила власну художню майстерню, де викладаю малювання, тому зрадію можливості працювати у гнучкому графіку.
Також раз на тиждень проводжу майстер-класи та заняття з арт-терапії для переселенців у ХАБ ДОНЕЧЧИНА.
Хочу працювати в злагодженому колективі, бути надійною ланкою в ланцюзі. Шукаю стабільність та впевненість у майбутньому.
More resumes of this candidate
Considering positions: Викладач образотворчого мистецтва та художнього конструювання, Художник
36 000 UAH
Kyiv
Higher education · Full-time, part-time
- Керівник проєкту, Художня майстерня Наталії Малевич, 1 year 11 months
- Викладач образотворчого мистецтва, Артльорн, Неймовірні, 2 years 3 months
36 000 UAH
Kyiv, Remote
Higher education · Part-time
- Дизайнер, копірайтер, ТОВ "АВТОМАШТЕХ", 6 years
- Менеджер з реклами, ТОВ "ТБД "ОЛДІ", 2 years 7 months
54 000 UAH
Kyiv
Higher education · Full-time, part-time
- Дизайнер, "Автомаштех", 5 years
- Менеджер з реклами, ТОВ "ТБД "ОЛДІ", 2 years 10 months
Similar candidates
-
Спеціаліст з маркетингу
Kyiv, Dnipro, Remote -
Керівник з маркетингу
Kyiv -
Автор, перекладач, копірайтер, менеджер з реклами
Kyiv -
Керівник з маркетингу
60000 UAH, Kyiv -
Асистент з маркетингу
Kyiv -
Маркетинг-менеджер
Kyiv, Remote