Resume from November 8, 2019

Hurina Natalya

Менеджер, спеціаліст по роботі з клієнтами, адміністратор

Full-time.

Age:
26 years
City:
Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email, Facebook and Instagram.

In order to open contacts, sign in as an employer or register.


Additional information

У паспорті – Наталя, по диплому я географ-геоморфолог, а за досвідом -адміністратор Ощадбанку.
Великий досвід у продажах, (в т.ч.телефонних) зможу успішно застосовувати у рекрутингу.
Вміння уважно слухати, переконувати, успішно працювати з запереченнями – мені у цьому допоможуть. Вважаю, що «продати» вакансію це неабияке мистецтво !
***Працювала з сайтами пошуку роботи «ворк», «работа», «HH» (створювала вакансії). Проводила телефонні, очні (в т.ч.групові) співбесіди.

З комп’ютером на “ти”, на попередніх роботах товаришувала з наступними програмами: word,excel, crm, bitrix. Знаю що таке coreldraw і photoscape.Маю великий досвід у продажах, в т.ч.телефонних. Вільно володію російською і не дуже вільно англійською – intermediate :)
Попередні місця праці загартували мене та зробили стресостійкою особистістю. Швидко знаходжу спільну мову з людьми будь-яких вікових категорій.


Досвід роботи:
Грудень 2014р – грудень 2015р
“ДюнаВест”

Продавець-консультант (3 місяці) приймала, викладала товар, консультувала клієнтів, виконувала план.
Менеджер з продажу в інтернет-магазині (3 місяців) наповнювала сайт, добавляла нові позиції, фото+опис товарів, опрацьовувала коментарі. Вела сторінки у FB та Іnstagram.
Менеджер зі збуту товарів по Зх.регіону (6 місяці) організовувала торгові точки на виставках, координувала роботу продавців, виконувала план.

Грудень 2015р– вересень 2017р
АТ “Ощадбанк“
Адміністратор

Надавала повну консультацію по всіх банківських продуктах, переводила/реєструвала клієнтів на альтернативні канали обслуговування, працювала над виконанням особистого плану, наповнювала і вела сторінки відділення у FB, опрацьовувала клієнтську базу у CRM – теплі+холодні дзвінки. Розширила клієнтську базу через залучення нових клієнтів. На “відмінно” проходила перевірку “таємний покупець”.
[Була у кадровому резерві (1 рік 7 міс) на посаду HR-менеджера/наставника. За період праці простажувала 22 людини – кожний з кандидатів проходив у мене 2-ох тижневе навчання. Маю досвід проведення співбесід, розробила “матрицю” навчання для стажерів. По рекрутингу проходила внутрішні навчальні тренінги і тестування]

Жовтень 2017 – листопад 2017
“Horespro”
Менеджер по роботі з клієнтами

Продаж консалтингових послуг (тренінгів,семінарів, інформаційних журналів для рестораторів та готельєрів) - збільшення клієнтської бази. Опрацьовувала базу у Bitrix – холодні дзвінки.

Грудень 2017р – травень 2019р
Поліграфічна компанія “DTpaint”
Менеджер по роботі з клієнтами

Пошук/залучення клієнтів на продаж матеріалів, створювала накладні та рахунки (частково працювала з 1С), ттн. Суттєво збільшила клієнтську базу, тим самим примножила прибуток компанії. Здійснювала теплі та холодні дзвінки. Вела сторінку у FB та Instagram (через цікаве наповнення сторінок –сприяла розвитку позитивного іміджу компанії. Писала пости, консультувала клієнтів через повідомлення, відповідала на коментарі. Придумувала акції та знижки, робила смс та email розсилку.Освіта:
1999р – 2010р
Пустомитівська ЗОШ №2
2010р – 2015р
ЛНУ ім.Івана Франка
Географічний факультет
Географ-геоморфолог, викладач географії та основ економіки


Зв’яжіться зі мною:
[open contact info](look above in the "contact info" section)
Email:
[open contact info](look above in the "contact info" section)
Fb:
Natalya.hurina.69
Instagram:
n.hurina
Blog: coffeeholichurina.blogspot.com


Save to applications Already in applications

Similar resumes

All similar resumes


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: