Resume from November 27, 2019

Андрій

Системний адміністратор, 15 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
30 years
City of residence:
Vyshhorod
Ready to work:
Kyiv, Remote, Vyshhorod

Contact information

The job seeker has entered a email and address.

Work experience

Системний адміністратор

from 01.2018 to 07.2019 (1 year 6 months)
Styls, Київ (Роздрібна торгівля)

Працював не офіційно системним адміністратором в інтернет магазині .
В мої обов'язки входило :
Робота з таблицями ,
Обслуговування сайту ( оновлювати каталог продукції магазину , загрузка прайсів , створення дизайну сайту , завантажувати нові товари , корегувати опис товару , налаштування офісних ПК та допомога і консультації у сфері IT своїх колег)

Education

КВПУ Будівництва та дизайну

Оператор ПК контурський службовець, бухгалтерія, Київ
Specialized secondary, from 2009 to 2012 (2 years 9 months)

Володію ПК на професійному рівню
Робота з таблицями
Оформлення дизайну сайту, тощо

Knowledge and skills

Користувач ПК

Language proficiencies

English — average