Марина
Керівник (торгівля), 30 000 UAH
- Considering positions:
- Керівник (торгівля), Адміністратор, Рекрутер
- Employment type:
- full-time
- Age:
- 46 years
- City:
- Myrhorod
Contact information
The job seeker has entered a phone number and email.
Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.
You can get this candidate's contact information from https://www.work.ua/resumes/6369864/
Work experience
Начальник АЗС
from 06.2021 to 06.2026
(5 years)
ТОВ БВС Ритейл, Миргород (Автобізнес та автосервіс)
Організація роботи АЗС, підбір персоналу, виконання планових показників, командна робота з працівниками, мотивація персоналу на успішну роботу, яка приносить бажаний результат.
Керівник магазину
from 07.2020 to 07.2021
(1 year)
Мережа магазинів "Конфіскат", Миргород (Роздрібна торгівля)
Організація роботи магазину, підбір та стажування персоналу.Маю досвід відкриття магазинів та супровід працівників на досягнення результатів.
Керівник магазину
from 12.2014 to 05.2019
(4 years 6 months)
ПП Стрілець І.М., Миргород (Роздрібна торгівля)
Повний контроль над роботою магазину, підбір та навчання персоналу, замовлення товару, контроль за надходженням товару в торговий зал, ведення казкових операцій.
Education
Техникум
Бухгалтер, Миргород
Specialized secondary, from 1997 to 2000 (3 years)
Бухгалтер с/х производства
Knowledge and skills
- Здатність до навчання, робота на результат
- Здатність до навчання
- Висока працездатність
- Користувач 1С
- Привітність
- Грамотна усна та письмова мова
Additional information
Працювала в мережі магазинів"Сільпо" на посаді- завідувач відділу прилавкової торгівлі. Комунікабельна,швидко навчаюсь, маю досвід в різнихсферах діяльності: продукти, будівельніматеріали, одяг, взуття, аксесуари. Керівник АЗС. Маю досвід відкриття нових об'єктів.Підбір і стажування персоналу, організація роботи магазину, контроль та управління персоналом. Маю досвідроботи з такими продуктами як, косметика та побутова хімія.Можу працювати HR, так як провела тисячі співбесід з майбутніми кандидатами на різні посади, знаходжу підхід до кожного працівника.