Resume from October 10, 2023

Юля

Ретушер, 40 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
34 years
City of residence:
Lviv
Ready to work:
Kharkiv, Kyiv, Lviv, Odesa, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Старший ретушер

from 06.2015 to 01.2022 (6 years 7 months)
ПП Демберецька, Львів (Дизайн)

Робота керівником відділу дизайну. 10-15 ретушерів у підпорядкуванні. Робота в умовах дедлайну.
1. Відбір та конвертація файлів.
2. Кольорова корекція
3. Ретуш
4. Монтаж фотокниг
5. Адміністративні завдання.
6. Спілкування з представниками друкарень, рекрутинг нових дизайнерів , вирішення термінових завдань та ін.

портфоліо:

Фотограф

from 01.2010 to now (14 years 4 months)
ФОП Правосудова Ю.М, Львів (Дизайн)

Особисті, комерційні, художні, предметні види зйомки.

Education

ЛНУ

Економічний, фінанси, Львів
Higher, from 2007 to 2012 (4 years 8 months)

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: