Resume from January 16, 2024

Ірина

Помічник категорійного менеджера, менеджер із закупівель, 20 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
31 years
City of residence:
Hostomel
Ready to work:
Bucha, Hostomel, Irpin, Kyiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Work experience

Адміністратор

from 04.2018 to 04.2022 (4 years)
Бучанська міська рада, Буча (Державні організації)

Зустріч та консультація клієнтів; вирішення конфліктних ситуацій; відповіді на телефонні дзвінки;
- електронне листування;
- робота в програмі АСКОД 10

Рієлтор

from 02.2013 to 07.2014 (1 year 5 months)
Агенство нерухомості, Буча (Нерухомість)

Розміщення об'єктів на рекламних сайтах. Пошук та зустріч з клієнтами.

Секретар

from 03.2012 to 06.2012 (3 months)
ЖЕК Оболонського району, м. Київ, Київ (Послуги для населення та бізнесу)

Прийом та реєстрація заяв. Прийом дзвінків та пошти.

Education

Університет державної фіскальної служби України

Юридичний, Ірпінь
Higher, from 2018 to 2020 (2 years)

Закінчила магістратуру.

Університет економіки та права "КРОК"

Юридичний, Київ
Higher, from 2010 to 2014 (4 years)

Отримала бакалавр права.

Knowledge and skills

MS Word MS Office Користувач Internet MS PowerPoint Email MS Outlook Internet Explorer Opera Mozilla Firefox Google Chrome Веб-браузери

Language proficiencies

  • Russian — advanced
  • Ukrainian — advanced
  • English — beginner

Additional information

Тестове завдання не виконую.

Додаткові анкети не заповнюю.

Ви також можете мені написати у Viber, Telegram.

Особисті якості:
Комунікабельна.
Відповідальна.
Маю гарну пам'ять.
Швидко навчаюсь.
Прагну до нових знань.