Resume from March 10, 2024 PRO

Олександр

Видеомонтажер

Employment:
Full-time.
Age:
22 years
City of residence:
Kharkiv
Ready to work:
Kharkiv, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Видеомонтаж

from 03.2023 to now (1 year 1 month)
The Borderland Foundations, Дистанційно (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Створенння Reels, редагування, робота з сценарієм, звуком та кольору.

відеомонтажер

from 03.2021 to now (3 years 1 month)
ДЕТСТВО.REG, Дистанційно (ЗМІ, медіа)

Що входить в мої обов’язки.

Я монтую відео з нуля. Працюю з матеріалом, бідбираю ліпші кадри. Синхронизую звук, працюю із ним. Підбір музики під настрій відео. Колористика проекту. Редагування поданих правок. Фінальний результат.

Education

Харківська Деражвана Академія Культури (ХДАК)

Кінотелеоператор, Харків
Higher, from 2022 to 2025 (3 years)

Technikum dla Młodzieży TEB Edukacja

Technik fotografii i multimediów, Polska, Nowy Sązc
Specialized secondary, from 2018 to 2020 (2 years)

Праця з відео/фото матеріалами від 0 до фінального результату. Тобто - від пошуку матеріалу, звуку, музики, редагування відео, монтування, додавання тексту, зведення, колористика до фінального результату.

Розуміння основам монатужу, та професійні навички.

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Lightroom Adobe Premiere Pro Adobe After Effects Adobe Illustrator CorelDRAW Фотографія Adobe Movavi Video Suite GIMP Композиція Movavi Здатність до навчання Уважність

Language proficiencies

  • English — beginner
  • Ukrainian — fluent
  • Polish — above average

Additional information

Моє портфоліо:

Диплом TEB Edukacjа:

Мої роботи ДЕТСВО.REG:

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: