Resume from August 30, 2022

Іванна

Юрист, помічник юриста, діловод, адміністратор, секретар

Занятость:
Full-time.
Age:
31 years
City:
Ivano-Frankivsk

Contact information

The job seeker has entered a phone number, email and Facebook.

Фамилия, контакты и фото доступны только для зарегистрированных работодателей. Чтобы получить доступ к личным данным кандидатов, войдите как работодатель или зарегистрируйтесь.


Work experience

Секретар-діловод

from 07.2013 to 07.2017 (4 years)
ТзОВ "Навчально-курсовий комбінат", Калуш (Освіта, наука)

Приймала, реєструвала кореспонденцію і направляла її у структурні підрозділи. Складала та оформляла документи. Організовувала роботу з документами (включаючи організацію архівного зберігання). Відповідала на телефонні дзвінки. Вела документообіг компанії. Контрольювала своєчасність виконання, підписання та погодження документів. Вела довідкову роботу по документах. Вела архів документів на підприємстві, їх своєчасне списання та утилізація. А також виконувала всі інші вказівки директора підприємства, завіряла своїм підписом певні документи, вирішувала питання в межах своєї компетенції, знайомилася з документами і рішеннями, прийнятими керівництвом, що мають відношення до виконання посадових обов'язків, вносила пропозиції щодо підвищення ефективності своєї діяльності та усунення недоліків, виявлених в процесі виконання своїх посадових обов'язків. Комунікувала з людьми, підписувала та укладала договори з підприємствами, про надання нашою організацією освітніх послуг. Виписувала та видавала посвідчення про закінчення певних навчальних курсів.
На даній роботі багато чого навчилася і маю хороші рекомендації з попереднього місця роботи.


Education

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Юридичний факультет, спеціальність правознавство, Івано-Франківськ
Higher, from 2008 to 2013 (5 years)


Professional and other skills

 • Computer skills
  Вільний користувач ПК, Windows, Microsoft office, електронною поштою тощо та іншими ресурсами Internet, зокрема тими, що надають доступ до різноманітних баз даних, державних реєстрів і сприяють пошуку інформації та вирішенню багатьох юридичних питань.
  Вміння працювати з офісною оргтехнікою.
 • Навичка роботи з комп'ютером та офісною оргтехнікою. (4 years of experience)
  Above average, I currently use it.

Language proficiencies

 • English — average
 • Russian — fluent
 • Polish — beginner
 • Ukrainian — fluent

Additional information

Ділові і особистісні якості: цілеспрямованість, гнучкість мислення, розвинені аналітичні, прогностичні здібності, гарна пам'ять, стійка увага, висока працездатність, стресостійкість, відповідальність, ініціативність, пунктуальність, ввічливість, порядність, тактовність, наполегливість, оптимізм, прагнення до саморозвитку, комунікабельність.
Без шкідливих звичок!


Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: