Resume from April 24, 2024

Микола

Account Manager (Amazon), 25 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
50 years
City of residence:
Poltava
Ready to work:
Poltava, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Акаунт-менеджер (PL, Amazon)

from 08.2016 to now (7 years 8 months)
P&B, Полтава (Роздрібна торгівля)

Обов'язки

☑ Створення та ведення професійного Амазон-акаунту для США (Private Label) ► https://www.amazon.com/shops/paracord-bead
☑ Додавання товарів в каталог Амазон й створення лістингів;
☑ Пошук ключових фраз для товарів;
☑ Наповнення лістингів фотографіями й відео;
☑ Прописання Title товару, булітів й Description з урахуванням пошукової оптимізації;
☑ Запуск рекламних компаній Sponsored Products;
☑ Закупка товарів й відправлення шіпменту на склад FBA;
☑ Письмове спілкування з сервісом підтримки продавців на Амазон

Досягнення

☑ Запустив Амазон-бізнес зі $100;
☑ Більше 7 років на ринку США та Канади;
☑ Запустив 25 товарів;
☑ Отримав 22 позитивних відгуки (feedback) від покупців на amazon.com https://www.amazon.com/sp?ie=UTF8&seller=A2T8D1BTUJBY1Y&asin=B01KVD1ECI&ref_=dp_merchant_link&isAmazonFulfilled=1

Additional education and certificates

Інтенсив Ігоря Кустова “Створення бізнесу на Amazon (США)”

23.06.2016

Knowledge and skills

Створення та ведення облікового запису продавця FBA

Language proficiencies

English — beginner

More resumes of this candidate

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: