Resume from June 20, 2024 PRO

Олександр

Менеджер з продажу, із збуту, 20 000 UAH

Employment:
Full-time.
Age:
48 years
City:
Lviv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Менеджер з продажу будівельних послуг

from 12.2017 to 06.2023 (5 years 6 months)
Фріланс, робота з дому, Львів (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

1. Пошук об'єктів для ремонту, холодні дзвінки, робота з довідниками, відвідування новобудов, ведення переговорів, розміщення оголошень, узгодження будівельних робіт з бригадами.

Менеджер із збуту покрівельних матеріалів

from 01.2017 to 04.2017 (3 months)
АРСЕНАЛ, ПГ, Львів (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Функціональні обов'язки: Організація та здійснення продажів покрівельних матеріалів. Пошук потенційних ринків збуту. Пошук і залучення нових клієнтів в В2В та В2С каналах збуту, формування та ведення клієнтської бази. Здійснення «холодних» дзвінків, робота в «полях». Проведення переговорів, презентацій. Укладання договорів, повний супровід угод, прорахунок покрівлі та супутніх товарів. формування замовлень. Взаємодія з виробництвом. Ведення документообігу, звітність.
Досягнення: Розширення бази клієнтів від 0 до 15. Збільшення обсягу продажів. Виконання планових показників

Менеджер салону елітної сантехніки

from 12.2013 to 04.2016 (2 years 4 months)
ТОВ "Епіцентр", Львів (Роздрібна торгівля)

Функціональні обов'язки: Розширення В2В та В2С канали збуту Консультація та обслуговування клієнтів, робота по залученню дизайнерів, майстрів, інсталяторів. Приймання товару. Робота з «проблемними» покупцями, та рекламацією товару. Проведення планових інвентаризацій. Стажування персоналу. Активний пошук клієнтів. Ведення клієнтської бази, документообігу, звітності.

Продавець-консультант, сантехніка

from 09.2006 to 09.2012 (6 years)
АТ"Нова Лінія", Львів (Роздрібна торгівля)

Функціональні обов'язки: Консультування та обслуговування клієнтів. Прийомка та розкладка товару на експозитурах. Робота з «проблемними» покупцями, та рекламацією товару. Проведення планових інвентаризацій. Стажування персоналу. Ведення клієнтської бази, документообігу, звітності.

Менеджер зі збуту

from 07.2006 to 08.2006 (1 month)
Благодійний фонд "Медіа захід", Львів (Видавництво, поліграфія)

Функціональні обов'язки: Організація та здійснення продажів друкованої продукції торговим точкам. Пошук нових клієнтів і залучення нових клієнтів. формування та ведення клієнтської бази. Проведення переговорів, презентацій. Укладання договорів, повний супровід угод формування замовлень. Взаємодія з виробництвом. Ведення документообігу, звітність. Робота з дебіторською заборгованістю.

Керівник міні-борошномельного комплексу

from 03.2003 to 02.2006 (2 years 11 months)
DDD ltd, Львів (Харчова промисловість)

Функціональні обов'язки: Організація і контроль виробничих процесів по обмолоту зерна. Контроль постачання сировини для виробництва борошна і комбікорму. Робота з клієнтами (укладання договорів обговорення термінів виконання замовлення, оплати, умов відвантаження і доставки). Управління персоналом (підбір, навчання, постановка завдань, контроль їх виконання, облік робочого часу та ін.) В2В та В2С продажі.
Контроль закупівлі зернових, ведення документації, звітності.

Менеджер зі збуту, юстувальник

from 02.2000 to 02.2003 (3 years)
МП "Кінескоп", Львів (Оптова торгівля, дистрибуція, імпорт, експорт)

Функціональні обов'язки: В2В та В2С продажі, організація та здійснення продажів продукції. Пошук нових клієнтів і залучення нових клієнтів. формування та ведення клієнтської бази. Проведення переговорів, презентацій. Укладання договорів, повний супровід угод формування замовлень. Взаємодія з виробництвом. Ведення документообігу, звітність.

Education

Львівський політехнічний технікум

ПЦБ.будівництво та експлуатація будівель та споруд, Львів
Specialized secondary, from 1994 to 1997 (2 years 10 months)

Additional education and certificates

АТ "Нова лінія"

На протязі роботи тренінги з активних продаж.

Курс «Оператор комп'ютерного набору»

1997

Курс тренінгів з продажу

2007

Knowledge and skills

САПР Potamus Галактика ERP  Досвід організації та управління роздрібними продажами (будмат  Досвід особистих ефективних продажів в каналах збуту b2b, b2c  Досвід управління процесами виробництва, закупівель, складсько  Досвід управління персоналом до 20-ти осіб (підбір, адаптація,  Досвід ведення переговорів і презентацій, просування товару, з  Знання: основ маркетингу і реклами; методів вивчення попиту на  Знання складського обліку, прийому, розміщення і зберігання ТМ

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — beginner
  • Russian — fluent

Additional information

1. Посвідчення водія категорії: В,С

2. Стажу керуванням авто: НЕМАЄ !

3. Авто: НЕМАЄ !

Готовність до відряджень
Особисті якості: відповідальність, уважність, організованість, цілеспрямованість, комунікабельність, системність, пунктуальність; аналітичне мислення, націленість на результат.

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: