Resume from April 26, 2024 PRO

Роман

Програміст (junior), веб-дизайнер

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
20 years
City of residence:
Sumy
Ready to work:
Remote, Sumy

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Work experience

Графічний асистент

from 09.2022 to 02.2023 (5 months)
Mindy Teams, Дистанційно (Маркетинг, реклама, PR)

Обов'язки: оброблення ( анотація ) фотографій в спеціальному додатку від компанії.

Education

Сумський державний університет

Факультет електроніки та інформаційних технологій, спеціальність "Комп'ютерні науки"
Unfinished higher, from 2020 to 2025 (5 years)

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Illustrator MS Office CSS Користувач ПК HTML Користувач Internet Adobe Adobe Animate Linux C++ C# Java Програмування Python Здатність до навчання Адміністрування CentOS JavaScript PHP MySQL Oracle SQL Developer MariaDB Ремонт ПК MS SQL Server H2

Language proficiencies

  • English — beginner
  • Ukrainian — fluent
  • Russian — advanced

Additional information

З особистих характеристик можу виділити: працьовитість, стесостійкість, ввічливість, уважність, ініціативність, аналітичне мислення, легкий для засвоювання нової інформації.

Репозиторій GitHub: https://github.com/Infernaal
Посилання на PDF-файл резюме: https://drive.google.com/drive/folders/1TM5EMlW88GOtCrgvXhEHhyK6E7hiFEez?usp=drive_link

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: