Resume from May 14, 2024 PRO

Давид

Графічний, вебдизайнер, 30 000 UAH

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
19 years
City of residence:
Poltava
Ready to work:
Poltava, Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.

Work experience

UI/UX дизайнер

from 01.2024 to now (4 months)
Midnight, Молдова, Кишинів (IT)

Обовʼязки на цій посаді :
- Створення UI дизайну для ігр під різні платформи ( PC, Nintendo Switch, Playstation і т.д. )
- Створення концепції та структурності в дизайні ( UX )
- Розробка банерів/логотипів

Предметний Дизайнер

from 07.2023 to 12.2023 (5 months)
Turbo ZNO, Дистанційно (Освіта, наука)

SMM-Дизайнер

from 09.2022 to 04.2024 (1 year 7 months)
Yellow Friday, Дистанційно (Маркетинг, реклама, PR)

Розробка дизайну для соц.мереж та сайту

Education

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Навчально-науковий інститут інформаційних технологій та робототехніки, Полтава
Unfinished higher, from 2022 to 2026 (4 years)

Additional education and certificates

Дія. Цифрова освіта

1 день
Certificate

Granich Design Course

2023, 3 місяці

Knowledge and skills

Adobe Photoshop Adobe Illustrator Figma Adobe After Effects Vegas Blender

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent
  • English — average

Additional information

Middle Graphic/Web designer з досвідом роботи у соціальних мережах, розробкою фірмового стилю та веб-дизайну. Прагну стати частиною дружньої та професійної команди, щоб проявити себе як перспективного та сучасного дизайнера.

Портфоліо Behance ( https://www.behance.net/rubinlord )

Similar candidates

All similar candidates

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: