Resume from May 7, 2024 PRO

Дмитро

Junior Front End Developer

Employment:
Full-time, part-time.
Age:
35 years
City:
Dnipro

The job seeker has entered a phone number , email and LinkedIn.

Work experience

Freelancer

from 12.2023 to now (5 months)
Fiverr, Удаленно (IT)

Наразі працюю фрілансером на Fiverr, роблю лендінг на замовлення

Менеджер

from 11.2021 to 08.2022 (9 months)
ТОВ "Оператор"-Фактум-авто, Дніпро (Автобізнес та автосервіс)

В обов'язки входило:
-залучення нових клієнтів
-прорахунок логістичних послуг компанії
-відпрацювання заперечень
-Укладання договорів
-Працював як з холодною так і з теплою базою
СRM

Керуючий тваринницьким комплексом

from 05.2012 to 06.2021 (9 years 1 month)
ФОП Харченко, Дніпро (Сільське господарство, агробізнес)

Підбір і навчання персоналу
Закупівля сільгосп.продукції, вет. препаратів і заготівля зерна
Пошук місця збуту
Реалізація товару
Підвищення кваліфікації персоналу

Education

ПДАБА

Економіка підприємства, Дніпро
Higher, from 2005 to 2010 (5 years)

Additional education and certificates

SkillUp - Front End Developer

2022-2023
Certificate

Knowledge and skills

HTML CSS JavaScript SASS GitHub TypeScript Bootstrap Gulp Angular Firebase Angular Material

Language proficiencies

  • Ukrainian — advanced
  • English — beginner
  • Russian — fluent

References

  • Чорний Юрій Олексійович

    Чорний Юрій Олексійович

    Директор, ТОВ "Зооветгарант"

    Contact details are hidden
  • Andrii Fomenko

    Andrii Fomenko

    Senior Lecturer, Department of Information Systems

Additional information

Привіт!
Я Front-End розробник, шукаю роботу на повний робочий день в компанії, де я зможу розвиватися як розробник, вдосконалювати свої навички та робити внесок у результати команди. Маю знання HTML, CSS, JavaScript, Angular. Вважаю, що навчання - це безперервний процес, особливо в ІТ-сфері, і постійно прагну до самовдосконалення, щоб досягати більшого в своїй роботі.

Більше інформації та пет-проекти на :

Portfolio https://angular-portfolio-1a23a.web.app/

LinkedIn [open contact info](look above in the "contact info" section)

GitHub https://github.com/DmitriyKharchenko1988

Телеграм https://t.me/DmKharchenko

Резюме https://drive.google.com/file/d/1PObw55Z0YclYnCQXFahFSyosavpzxDX1/view?usp=drive_link

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city

Compare your requirements and salary with other companies' jobs: