Наталія

Економіст банку, підприємства, 50 000 UAH

Employment type:
full-time, part-time
Age:
45 years
City of residence:
Dnipro
Ready to work:
Remote

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Керівник відділу підтримки документарних операцій

from 12.2023 to now (2 years 9 months)
АТ «АБ "РАДАБАНК", Головний офіс, Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Організація роботи відділу. Консультую клієнтів (юридичні особи) та співробітників відділень, інших підрозділів банка. Працюю з документами, аналізую умови документацій, контрактів, вимог, складаю договори, тексти та супроводжую оформлення банківських гарантій (тендерні, виконання зобов'язань за договором, повернення авансового платежу та ін.), контролюю портфель банківських гарантій

Провідний економіст Департаменту документарних та вексельних операцій

from 01.2012 to 03.2023 (11 years 3 months)
АТ КБ "ПриватБанк", Головний офіс, Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Консультувала клієнтів та співробітників відділень банка, аналізувала умови тендерної документації, контрактів, вимог бенефіціарів, створювала тексти та оформлювала банківські гарантії (тендерні, виконання зобов'язань за договором, повернення авансового платежу та ін.), контролювала портфель банківських гарантій.

Старший менеджер з банківського обслуговування юридичних осіб напрямку корпорати

from 01.2009 to 01.2012 (3 years)
АТ КБ "ПриватБанк", Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Консультувала клієнтів, аналізувала умови тендерної документації, контрактів, вимоги бенефіціарів, складала тексти та оформлювала банківські гарантії (тендерні, виконання зобов'язань за договором, повернення авансового платежу та ін.), контролювала портфель банківських гарантій

Експерт кредитно-депозитного відділу

from 01.2004 to 01.2009 (5 years)
АТ КБ "Приватбанк", Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Консультувала та залучала юридичних осіб та ФОП для кредитування, займалась збором документів, проводила фінансовий аналіз діяльності підприємств, проводила презентації та захист проектів на кредитному комітеті, обслуговувала кредитний портфель

Економіст відділу Мікрокредитування

from 01.2003 to 01.2004 (1 year)
АТ КБ "Приватбанк", Дніпро (Фінанси, банки, страхування)

Консультувала та залучала юридичних осіб та ФОП для кредитування, займалась збором документів, проводила фінансовий аналіз діяльності підприємств, огляд та попередню оцінку вартості заставного майна, захищала проекти на кредитному комітеті, обслуговувала кредитний портфель

Education

Національний гірничий Університет України

Економічний, "Економіка і підприємництво", "Фінанси", Дніпро
Higher, from 1998 to 2003 (5 years)

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • English — average

Additional information

Працювала в багатьох командах, комунікабельна, знаходжу спільну мову, чемна, доброзичлива, неконфліктна. Опанувала декілька різних напрямків, сумлінна в навчанні та роботі, уважна, відповідальна. Маю досвід багатозадачності з чіткими термінами виконання, дисциплінована, вмію пріоритезувати завдання, планувати. Аналізую різні види документацій, договорів, звітності, вимог та створюю нові документи, договори, висновки тощо, уважна до деталей, якості роботи. Консультую клієнтів банка (юридичні особи) та колег з інших підрозділів, супроводжую оформлення, веду портфелі діючих кредитів, банківських гарантій. Навчала нових співробітників.
Шукаю роботу за попереднім досвідом, а також розглядаю перехід в нові напрямки (маю досвід переходу та навчання в нові напрямки, коллективи), місто Дніпро або дистанційно (маю успішний досвід дистанційної роботи).

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: