Resume from May 16, 2024 PRO

Володимир

Водій

Age:
61 years
City:
Kharkiv

Contact information

The job seeker has entered a phone number and email.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Помічник генерального директора

from 04.2004 to 11.2019 (15 years 7 months)
Громадська організація «Китайсько-український центр економічного та культурного співробітництва», Харків (Неприбуткові, благодійні та громадські організації)

Досягнення:
Управління транспортними засобами. Функції особистого водія ген. директора та його сім'ї (іноземці).• Вирішення спільних питань з різними контролюючими органами.• Відкриття кафе, ресторанів китайської кухні, починаючи від організації ремонту до отримання дозвільних документів для відкриття.

Командир взводу

from 04.1993 to 04.2004 (11 years)
МВС, Харків (Державні організації)

Тренування та підготовка, розробка та здійснення тренувальних програм для підвищення професійних навичок підлеглих. Організація навчання та практичного тренування взводу згідно з вимогами МВС. Впровадження сучасних методів навчання та використання новітньої техніки та обладнання. Безпека та правопорядок, забезпечення безпеки під час виконання службових завдань взводом. Виконання законодавства та правил МВС з метою забезпечення правопорядку. Попередження та розслідування порушень правил та законів.Взаємодія з громадськістю та іншими організаціями для підтримання безпеки та спокою.

Водій

from 12.1983 to 04.1993 (9 years 4 months)
МВС, Харків (Державні організації)

Обов'язки
Перевезення посадових осіб, відповідальний за безпечне та комфортне перевезення посадових осіб, таких як керівники відділень, службовці та інші працівники МВС. Перевезення спеціального обладнання, відповідальний за перевезення спеціального обладнання, такого як засоби спеціального зв'язку, вогнегасники, медичні прилади та інші необхідні матеріали. Забезпечення безпеки, обов'язок забезпечувати безпеку пасажирів та вантажу, дотримуватися правил дорожнього руху та виконувати інші вимоги, пов'язані з безпекою на дорозі. Технічне обслуговування автомобіля, відповідальний за регулярне технічне обслуговування та догляд за автомобілем, включаючи заправку паливом, перевірку рівня масла та інші технічні аспекти. Дотримання документації, обов'язок вести та зберігати необхідну документацію, таку як журнали поїздок, звіти про витрати палива, перевезення та інші відповідні записи.
Досягнення
Безаварійна їзда, виконуючи свої обов'язки з безпеки на дорозі та уникнення дорожньо-транспортних пригод .Відмінну роботу в екстремальних умовах. Високу надійність та вчасність, виконання обов'язків вчасно та надійно, дотримання графіків, дотримання правил та вимог МВС. Подальше навчання та професійний розвиток, підвищення кваліфікації, проходячи спеціальні курси навчання .

Education

Харківський Автотранспортний технікум

Техник механик автомобильного транспорту, Харків
Specialized secondary, from 1977 to 1981 (4 years)

Knowledge and skills

Сумлінність Водійські права кат. B Керування транспортними засобами Водійські права кат. C Безаварійне водіння

Language proficiencies

  • Ukrainian — fluent
  • Russian — fluent

Similar candidates

All similar candidates

Candidates at categories

Candidates by city


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: