Владислав

Геодезист, 15 000 UAH

Considering positions:
Геодезист, Землевпорядник, Кресляр, Оцінювач, Аналітик
Employment type:
full-time, part-time
Age:
21 years
City:
Zhytomyr

Contact information

The job seeker has entered a phone number , email and Instagram.

Name, contacts and photo are only available to registered employers. To access the candidates' personal information, log in as an employer or sign up.

Work experience

Помічник судового експерта

from 11.2024 to 05.2025 (7 months)
Центр будівельних та земельних експертиз, Житомир (Будівництво, архітектура, дизайн інтер'єру)

Отримав практичний досвід застосування тахеометра та навички обробки геодезичних вимірів в AutoCAD.
Зрозумів основні чинники, що впливають на:
- грошову оцінку нерухомого майна;
- встановлення факту накладання меж земельних ділянок;
- можливість поділу/встановлення порядку користування земельними ділянками та житловими будинками;
- порушення ДБН;
- порушення меж земельних ділянок.
Краще зрозумів використання знань моєї спеціальності в галузі земельних відносин та вирішенні земельних спорів.

Education

Поліський Національний Університет

G18 Геодезія та землеустрій, Житомир
Unfinished higher, from 2024 to 2027 (3 years)

Є студентом університету та на даний момент продовжую навчання в денній формі навчання

Фаховий коледж геодезії та землеустрою Поліського Національного Університету

193 Геодезія та Землеустрій, Звягель
Unfinished higher, from 2020 to 2024 (4 years)

Отримав тут початкову теоретичну базу в галузі земельних віносин

Additional education and certificates

No additional education or certificates.

Knowledge and skills

  • AutoCAD
  • MS Word
  • MS Excel
  • Digitals
  • Топографічна зйомка
  • Земельне право
  • Чесність
  • Комунікабельність
  • Емпатійність
  • Прямолінійність
  • Уміння аналізувати
  • Відповідальність
  • Самостійність
  • Відкритість
  • Робота з тахеометром
  • Досвід роботи з GNSS приймачем
  • Вирішення земельних спорів
  • Адаптивність
  • Допитливість

Additional information

Закінчивши Фаховий коледж геодезії та землеустрою в с. Ярунь, я отримав достатній рівень теоретичних знань з спеціальності зокрема з земельного права, ДЗК, грошової оцінки, й геодезії, я вчився на відмінно, тому повіривши в свої знання, я поступив до Поліського національного університету. Через якийсь час я зрозумів що вивчаючи практичні навички я взнаю й вивчаю суть роботи краще чим з теоретичних знань університету, тому почав шукати роботу за спеціальністю та своїми навичками, щоб стати корисним й реалізувати себе в роботі, тим паче маючи бажання.

Першою роботою була будівельна та земельна експертиза у ЦБЗЕ (Центрі будівельних та земельних експертиз), де я остаточно впевнився, що на практичних навичках навчаюсь краще, особливо під впливом грошової винагороди в кінці роботи :)

Разом з тим, я отримав:
- перші навички користування тахеометром, і думаю якщо я візьму ваш тахеометр в руки і «пограюсь» ним годинку чи півтори – я згадаю все й буду готовий до виїзду на тахеометричні зйомки;
- знання з використання програмного забезпечення AutoCAD, як мінімум я впевнений його користувач;
- досвід вирахування експертної грошової оцінки земельних ділянок, житлових будинків та прилеглих до будинку будівель та споруд;
- досвід встановлення факту порушення меж чи порядку користування земельною ділянкою, а також встановлення факту порушення Державних будівельних норм;
- досвід поділу/встановлення порядку користування земельною ділянкою, житловим будинком та прилеглими до будинку будівлями та спорудами;
- розуміння практичного застосування законодавства в галузі земельних відносин для вирішення земельних спорів;
- навички аналізу документів.

Працював в ЦБЗЕ орієнтовно пів року, суть та сенс роботи мені підходив з моральної точки зору, мені сподобалось відчуття того, що я допомагаю людям вирішувати спори між собою та бути там хто вказує правду, коротше кажучи подобалось відчуття встановлення справедливості та ясності в життях людей, однак покинув роботу зв’язку з погіршенням стану здоров’я та знову зосередився на навчанні в університеті.

Під час навчання отримав досвід виконання топографічної зйомки за допомогою GNSS-приймача вимірюючи та виносячи виміряні точки в натуру, а також обробляючи результати вимірів в Digitals.

Оцінюючи свої навички та побажання на даний момент, переважно я хотів би виконувати польові геодезичні роботи. Однак я також можу:
- брати участь у вирішенні земельних спорів (хоча б спробувати коротко консультувати людей в цьому напрямі);
- обробляти геодезичні виміри (переважно в AutoCAD так як в мене з ним більше досвіду, однак не проти краще засвоїти й Digitals);

В цілому, аналізуючи себе як людину, я чесний та прямолінійний, тобто зазвичай кажу те, що й думаю, чим часто можу здаватись грубим в очах людей.
Також я любитель покопатись в чомусь тяжкому та знаходити в тому істину чи можливо компроміси, вибудовувати логічні зв’язки між подіями.
Я доволі самостійний, що є моєю як перевагою (на ді мною не потрібно стояти) так і недоліком (бажання розібратись самому й нікому зайвий раз не заважати може тормозити процес як роботи, так і в цілому навчання).
Також люблю живе спілкування та подорожі, тому переважно й хочу виконувати польові геодезичні роботи, хоча б раз в 2 тижні по можливості, однак разом з тим я доволі посидючий коли це справді потрібно.
Я людина відкрита й адекватно сприймаю й аналізую критику в свій бік.

Я хочу працювати, готовий реалізовувати свої знання й маю бажання, мотивацію й цікавість вчитись новому :)

Similar candidates

All similar candidates


Compare your requirements and salary with other companies' jobs: