Resume from May 21, 2024 File

Яна

Бухгалтер

Age:
46 years
City:
Bila Tserkva

Contact information

The job seeker has entered a phone number .

Uploaded file

Quick view version

This resume is posted as a file. The quick view option may be worse than the original resume.

Кулешова Яна Сергіївна

Вік: 17.03.1978

Місто проживання: м. Біла Церква

Сімейний стан: одружена маю двох дітей (12,14 років)

Контактний телефон: [open contact info](look above in the "contact info" section)

Освіта
• Ялтинський комерційний техникум, АРК м. Ялта
Ступінь: бакалавр
Назва спеціальності: «Товарознавець комерсант продовольчих товарів»
Період навчання: 09.1995 - 07.1997
• Ялтинський інститут менеджменту, АРК м. Ялта
Ступінь: бакалавр з економики
Назва спеціальності: «Економика і підприємство»
Період навчання: 09.1998 - 11.2002
Ступінь: спеціалист
Назва спеціальності: «Облік і аудит» та здобула кваліфікацію економіст
Період навчання: 09.1998 - 12.2003

Досвід роботи
• Назва компанії: ГК НВАО «Масандра», АРК м.Ялта
Посада: Бухгалтер Фінансово-бухгалтерської служби
Період роботи: 08.2003 - 12.2014
Обов’язки:
- Облік ТМЦ
- Контроль за дебетово – кредиторською заборгованістю
- Проведення інвентаризації
- Впевнений користувач ПК, Microsoft Office
• Назва компанії: МЕТАЛ ІНВЕСТ «СТАЛЬ КОНСТРУКЦІЯ», м.Біла Церква
Посада: Провідний економіст
Період роботи: 08.2023 - 02.2024
Обов’язки: Бюджетування,Управлінський облік, робота в BAS МАЛИЙ БІЗНЕС, 1С.

Вміння та навики

• Комп'ютерні навички: Office MS,бухгалтерські програми, M.E.Doc,
Клієнт банк, 1С.

Similar candidates

Бухгалтер

Бухгалтер
8000 UAH, Bila Tserkva

Бухгалтер

Бухгалтер
Bila Tserkva, Kyiv

Помічник бухгалтера