Job from April 22, 2024 Above average

Водій-експедитор

25 000 UAH

Передерий Я.В., ФЛП
Wholesale, distribution, imports, and exports

Poltava

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Опис вакансії

Вимоги:

  • Водійське посвідчення.
  • Стаж управляння від 3років.

Обов’язки:

  • Розвезення товарів по торговим точкам по області (пробіг 250км — 600км в день; ± 35торгових точок в день), відповідно до визначеного маршруту.

Умови роботи:

  • Гафік роботи приблизно 06.00 до 18.00
  • Ланос пикап.
  • Нед.та пн вихідний.

тел.0668615137. Дзвонити з 10−00 до 16−00 суб.та неділя вихідний