Job from April 4, 2024 Apply without resume Above average

Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування

18 000 – 27 000 UAH

Николаевэлектротранс, КП НГС
Transportation and logistics; 250–1000 employees

Mykolaiv, вулиця Андреєва, 17.
1.9 km from centerFind on the map

Светлана Витальевна
+380512473418

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: наявність відповідної професії

Умови роботи: офіційне працевлаштування, повний сопакет

Обов’язки: огляд та ремонт електроустаткування рухомого складу

Similar jobs

Слесарь по ремонту турбин
20 000 UAH, Turbocraft, Mykolaiv

Слюсар-ремонтник
Завод з ремонту агрегатів, Mykolaiv

Слюсар-електрик

Слюсар з ремонту устаткування теплових мереж
Миколаївська ТЕЦ, ПрАТ, Mykolaiv

Електромонтер з ремонту та обслуговування електрообладнання
15 000 – 20 000 UAH, Агро-Юг-Сервис, ООО, Mykolaiv