Job from April 9, 2024

Масажист

8 000 – 15 000 UAH, Вихід на відсоток 50/50,

Nastya_massagekh
Public and business services; less than 10 employees

Kharkiv, Григорівське шосе, 57.
3.6 km from centerFind on the map

Настя Щедрина
+380731254173

Part-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Виконання масажу Охайність Обгортання тіла
Show all skillsRoll up skills

Job description

Шукаємо масажиста в масажний салон.

Вимоги:

  • Дівчина 20−40 років,
  • Охайність

Умови:

  • З 10:00−18:30

Обов’язки:

  • масажист антицеллюлітних технік, загального масажу, масаж обличча, масаж спини та обгортання.Фото результатів до/після вітається

Клієнти лише дівчата! Є варіант навчання!.Чекаємо у нашу дружню команду.

Similar jobs

Масажист
Hammer Gym, мережа фітнес-центрів, Kharkiv

Масажист
10 000 – 30 000 UAH, Sport Time, спортивний клуб, Kharkiv

Масажист тайського напрямку
Soul Mate, Kharkiv

Масажист
20 000 – 25 000 UAH, Pied-De-Poule, Kharkiv

Масажист
15 000 – 30 000 UAH, Егофіт, ТОВ, Kharkiv