Job from April 15, 2024 Apply without resume

Агент з нерухомості, ріелтор, помічник агента, менеджер-адміністратор

20 000 – 40 000 UAH, % від угод + премії

Real HiT, АН
Real estate; less than 10 employees

Lviv, вулиця Петра Панча.
2.7 km from centerFind on the map

Володимир Дубовик
0677261072

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Ведення CRM Ведення переговорів Цілеспрямованість Продаж Укладання договорів Ведення соціальних мереж
Show all skillsRoll up skills

Job description

Агентство нерухомості «Real HiT» запрошує на роботу молодих, енергійних, цілеспрямованих людей, бажаючих заробляти!

Вимоги:

  • Ставити великі цілі!
  • Вірити в себе!
  • Не здаватися!

Обов’язки:

  • Робота з CRM системою;
  • Ведення соц.мереж;
  • Переписка в мессенджер;
  • Вигрузка об'єктів на сайти;
  • Ведення переговорів з власниками та клієнтами;
  • Виїзди на зустрічі, покази об'єктів;
  • Укладання договорів оренди або купівлі-продажу.

Умови роботи:

  • Робота в офісі;
  • Повний робочий день;
  • % від угод + премії

Всіх зацікавлених просимо дзвонити по номеру +380677261072 Володимир