Job from April 9, 2024 Above average

Кухар на мангал

24 000 UAH, 1200 за зміну, з можливим ростом

Ganok, Grill Bar
Hotel and restaurant industry; 10–50 employees

Vinnytsia, вулиця Соборна, 92.
0.5 km from centerFind on the map

Ganok Grill Bar
+380932740614

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Уважність Приготування страв Готування на мангалі
Show all skillsRoll up skills

Job description

Компанія «Гриль-бар 'Ґанок'» запрошує на роботу Кухаря на мангал у місті Вінниця. Графік роботи 10.30 — 22.30

Обов’язки:

  • Приготування страв (зокрема м’яса та овочів) на мангалі згідно з рецептами;
  • Підтримання чистоти та порядку на робочому місці.

Вимоги:

  • Вміння готувати на мангалі;
  • Відповідальність та уважність до деталей;
  • Готовність працювати в команді;
  • Контроль якості та видачі замовлення;

Чому саме ми? Тому що у нас:

  • Гнучкий графік роботи;
  • Комфортні умови праці;
  • Вчасна виплата зп, 2 рази в місяць;
  • Довезення додому;
  • Обід за рахунок закладу;

телефонуйте за номером +0 (93) 274 06 14 Марина Володимирівна