Job from April 8, 2024 Apply without resume

Прибиральник в ЖК бізнес-класу

7 000 – 11 000 UAH, Зп залежить від часу

Kreator Service
Public and business services; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Дегтярівська.
5.2 km from centerFind on the map

Manager Kreator
0671463686

Full-time. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Шукаємо двох клінерів ОБОВ*ЯЗКОВО з досвідом роботи в свою команду.

Умови роботи:

  • з 07:00 до 12:00(1 зміна) або 7:00−10:00, можливо узгодити час на співбесіді.

Обов’язки:

  • Прибирання Офісу, КОРИДОРІВ та холу будинку — 1 зміна та прибирання холу й коридорів — 2 зміна. Інвентар для роботи надаємо, є підлогомийна машина.

Територіально місце роботи — м.Лук*янівська, 10−15 хв пішки або автобуси 14, 14 ТК, 9й

Офіційне працевлаштування. Зп залежить від виду зайнятості 5 год./ 3 год.

Є можливість надавання додаткових послуг з прибирання квартир.