Job from April 16, 2024 Apply without resume Above average

Водій-міжнародник

70 000 – 80 000 UAH, 65 євро добові (незалежно чи в Україні чи закордоном), 25 робочих днів в місяць

Крутій І.Б., ФОП
Transportation and logistics; 10–50 employees

Lviv, вулиця Городоцька.
4.5 km from centerFind on the map

Іван Крутій
+38 (098) 712 54 25

Full-time. Work experience more than 5 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Міжнародні перевезення
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • досвід роботи в українській фірмі з міжнародних перевезень від 5 років.
  • Віком: 30−55р.
  • Проживання Львів та Львівська обл

Умови роботи:

  • Зарплата після кожного рейсу.
  • Власна рембаза.
  • Тягачі Рено Євро6, напівпричепи Когель штора.
  • Рейси до Німеччини, Бельгії, Франції.

Обов’язки:

Слідкувати за технічним станом автомобіля

Similar jobs

60 000 – 70 000 UAH, Нестерова Н.О., ФОП, Lviv

Водій-міжнародник (бус)
30 000 – 40 000 UAH, Наконечний І.Р., ФОП, Lviv

50 000 – 70 000 UAH, КВР Транс, ТОВ, Lviv

Водій-міжнародник (TIR)
55 000 – 70 000 UAH, Покитко А. О., ФОП, Lviv

Водій-міжнародник у Червоноград
35 000 – 55 000 UAH, Хомутник К.Я., ФОП, Lviv