Job from April 8, 2024 Apply without resume

Прибиральниця

6 000 – 8 000 UAH

Авангард, спорткомплекс
Beauty, fitness, sports; 10–50 employees

Kyiv, вулиця Юрія Іллєнка, 46.
5.4 km from centerFind on the map

Євген Єгоров
+380962331552

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: постійна занятість, без шкідливих звичок.

Умови роботи: робочий день з 9 ранку до 18:00, тиждень через тиждень

Обов’язки: прибирати спортивні приміщення, за потреби видавати ключі від спортивних залів.вести журнал.

Similar jobs

Прибиральниця житлового комплексу (ст. м. Олімпійська)
15 000 UAH, Терем-град, ТОВ, Kyiv

Двірник в офіс (Почайна)
12 000 UAH, Люксоптика, Kyiv

9 900 – 11 000 UAH, Континент, мережа магазинів, Kyiv

Прибиральник території на підприємство
9 000 UAH, Електронприлад, НТК, ПАТ, Kyiv

Прибиральник службових приміщень (ТРЦ Ocean Plaza)
6 800 UAH, Фокстрот, Kyiv