Job from April 3, 2024

Помічник, менеджер з продажів (галерея)

15 000 – 20 000 UAH

Новітні технології Укрбіо
Finance, banking, and insurance; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Льва Толстого, 6.
1.2 km from centerFind on the map

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач ПК SMM Відеозйомка Художні здібності Ведення соціальних мереж Прийом вхідних дзвінків Контент-менеджмент Консультування покупців
Show all skillsRoll up skills

Job description

Ми команда професіоналів у сфері мистецтва. Для художників потрібні коробки для доставки картин за кордон. Тому, нам потрібен менеджер, який буде приймати замовлення та передавати їх в цех для виготовлення.

З Вас робота — з нас чай/кава та офіс в центрі Києва.

Обов’язки:

  • прийом вхідних дзвінків, консультації за скриптом
  • переписка із замовниками в месенджерах
  • публікація оголошень
  • формування замовлень для колег
  • зйомка фото та відео на робочий телефон для соц мереж

Вимоги:

  • вік 20−40 років
  • вміння працювати з компʼютером

Умови роботи:

  • Офіс в центрі Києва
  • Пн — Пт, з 10:00 до 18:00
  • В перспективі — карʼєрне зростання (+ SMM ведення соц мереж)