Job from April 10, 2024 Above average

Водій кат. С

18 000 – 25 000 UAH

Федчук П. Б., ФОП
Transportation and logistics; less than 10 employees

Zaporizhzhia, вулиця Новобудов, 4.
9.1 km from centerFind on the map

Федчук Павел
0986242290

Full-time. We are also ready to hire an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: дотримуватися правил дорожнього руху

Умови роботи: відрядження по Україні

Обов’язки: слідкувати за технічним станом авто та підтримувати його в справному стані досвід роботи на Мерседес 814

Similar jobs

Водій категорії Е
25 000 – 35 000 UAH, Альфа логістік бізнес, Zaporizhzhia

Водій-експедитор транспортного засобу кат. С1
15 000 – 25 000 UAH, ОТК Спутник, ООО, Zaporizhzhia

Водій кат. С, СЕ
Мотор-Січ Ойл, Zaporizhzhia

Мотор-Авто, Zaporizhzhia

Водій вантажних автотранспортних засобів кат. СЕ (по Україні) у Вінницю
Агропросперіс, Zaporizhzhia