Job from April 30, 2024 Above average

Спеціаліст з продажу номерного фонду готельного комплексу

30 000 UAH, Ставка +5%

Status Group
Construction, architecture, interior design; 50–250 employees

Uzhhorod, вулиця Тимірязєва, 29.
3.8 km from centerFind on the map

Ірина
+380969776459

Full-time. Work experience more than 2 years. Higher education.

Ukrainian — fluent

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Активність Проведення презентацій Продаж по
Show all skillsRoll up skills

Job description

Новозбудований, сучасний в м.Ужгород готель, запрошує на роботу спеціалістів з продажу номерного фонду

Обов’язки:

  • Активний пошук нових клієнтів та партнерів в номерний фонд готелю;
  • Маркетингова робота- реклама;
  • Проведення презентацій готелю та його послуг;
  • Продаж номерів.

Вимоги:

  • Досвід роботи на аналогічній посаді від 2 років;
  • Робота з РЕКЛАМОЮ у всіх напрямках;
  • Висока комунікабельність та навички переговорів;
  • Вміння презентувати та продавати номерний фонд готелю;
  • Знання ринку готельних послуг та конкурентного середовища;

Умови:

  • Ставка плюс 5% від від продажів. Можливо віддалена робота.