Job from April 1, 2024 Apply without resume

Курʼєр з авто

20 000 – 25 000 UAH

Еко Палета
Forest industry, timber processing; 50–250 employees

Lviv, вулиця Богдана Хмельницького.
2.7 km from centerFind on the map

Харачко Євген
0678368907

Full-time. We are also ready to hire a student. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Користувач ПК Керування транспортними засобами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Впевнений користувач ПК та знання м. Львова

Умови роботи: 08:00−17:00

Обов’язки: Здійснювати доставку запчастин та документів. — оформлювати супровідні документи; — наявність водійського посвідчення кат В; — професійні навички керування автомобілем

Similar jobs

Підсобний робітник, кур'єр, водій з власним авто
18 000 UAH, Мобільна Оптика, Lviv

25 000 – 30 000 UAH, Хайп Піца Суші, Lviv

Кур'єр (з власним авто, мопедом)
20 000 – 29 000 UAH, Sushi Icons, Lviv

Водій, кур'єр на власне авто
21 000 – 23 000 UAH, Makeup, Lviv

Кур'єр з власним легковим автомобілем
20 000 – 25 000 UAH, Origami, Lviv