Job from April 2, 2024 Above average

Кухар-універсал у Стрижавку

20 000 – 22 000 UAH, Залежить від досвіду роботи

Кирюхина А.А., ФЛП
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Stryzhavka, searching in Vinnytsia, вулиця Туристична, 2.
1.0 km from centerFind on the map

Кудак Марина
068 323 33 53

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Приготування страв Акуратність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: База відпочинку в пошуках кухара

Умови роботи: Графік роботи 4/2, можливо 3/3 з 9:00 до 21:00, двохразове харчування, розвозка додому, своєчасна виплата зарплати 2 раза на місяць.

Обов’язки: Виконня роботи згідно технічних карт, акуратність, спритність!

Similar jobs

Кухар-універсал
18 000 – 28 000 UAH, Товмед, ТОВ, Vinnytsia

18 500 UAH, Лавінія, Vinnytsia

13 000 – 15 000 UAH, RedMoon, Vinnytsia

15 000 – 18 000 UAH, Vltava, ресторан, Vinnytsia

24 000 – 30 000 UAH, Sushi joy, Vinnytsia

All similar jobs

Salary statistics