Job from April 4, 2024

Столяр-плотник

10 000 – 15 000 UAH

Войстрик А.В., ФЛП
Construction industry and woodworking; 10–50 employees

Dnipro, вулиця Виробнича.
6.8 km from centerFind on the map

Татьяна Демешко
0981727730

Full-time. We are also ready to hire an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Столярні роботи
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: Опыт работ от 1 года, можно пенсионерам

Умови роботи: график роботи с 9.00−17.00 суббота воскресенье выходной

Обов’язки: В столярный цех требуется столяр

Similar jobs

Столяр-станочник
12 000 – 20 000 UAH, Экодевелопмент, ООО, Dnipro

Столяр
25 000 – 30 000 UAH, TouchWood, Dnipro

Специалист по изготовлению корпусной мебели
15 000 – 30 000 UAH, Сеопроджект, ООО, Dnipro

Столяр на виробництво пакування
15 000 – 20 000 UAH, Авиа Агроном, ООО, Dnipro

Столяр
15 000 UAH, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Dnipro