Job from April 5, 2024 Apply without resume

Автослюсар

15 000 – 30 000 UAH, 2 раза в месяц 50відсотків

Автодім-Сервіс
Auto business and auto service; less than 10 employees

Bila Tserkva, ул. Ставищанская, 109.
2.3 km from centerFind on the map

Микола Івасик
0505124030, 0673182275,0506241669

Full-time. We are also ready to hire a person with disabilities, an veteran, a retired person. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:графік роботи з 8,00 до 17,00 якісно виконувати ремонт транспорту

Умови приміщнння автосервісу їдальня обід 12−13годин

Обов’язки: якісно виконувати ремонт транспорту аккуратніст привітливісь до кліентів

Similar jobs

Слюсар з ремонту автомобілів, автослюсар
25 000 – 35 000 UAH, Свердлик К.В., ФОП, Bila Tserkva

Автомеханік
25 000 – 45 000 UAH, 3D Garage, СТО (Белая Церковь), Bila Tserkva

Автослюсар
25 000 – 35 000 UAH, RenoFriend, Bila Tserkva

Слюсар-ходовик, моторист
20 000 – 60 000 UAH, Галюк В.В., ФОП, Bila Tserkva

Автослесарь
20 000 – 25 000 UAH, Автодетальсервис, ООО, Bila Tserkva