Job from April 25, 2024 Apply without resume

Прибиральник території

9 000 UAH

Авто Актив, автосалон
Auto business and auto service; 10–50 employees

Kyiv, проспект Перемоги, 134.
11.0 km from centerFind on the map

Наталія Володимирівна
0938481752

Full-time. Work experience more than 1 year.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Умови роботи:

  • Місце роботи: м.Київ, пр.Перемоги, 134 А, метро Житомирське;
  • Офіційна та своєчасна виплата, стабільний рівень заробітної плати;
  • Графік роботи: тиждень за тиждень

Обов’язки:

  • Прибирає прилеглу територію, часткове очищееня її від снігу та льоду, посипає піском;
  • Прочищає канавки і лотки для стоку води зливної каналізації;
  • Поливає рослини.
  • Періодично промиває і дезінфікує вуличні урни, очищає їх від сміття та замінює сміттєві пакети.

Similar jobs

12 700 UAH, Окін Фесіліті Уа, ТОВ, Kyiv

Двірник, прибиральник території
Top Clinic Denis, Kyiv

15 000 UAH, Forum Group, Kyiv

Film.ua Group, Kyiv

Прибиральник території на підприємство
9 000 UAH, Електронприлад, НТК, ПАТ, Kyiv