Job from April 5, 2024 Apply without resume

Фотограф фотосалону

500+відсотки

Ткаченко, ФОП
Public and business services; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Ірпінська, 76.
12.0 km from centerFind on the map

Зоя Ткаченко
0639320933

Full-time, part-time. We are also ready to hire a student, a person with disabilities, an veteran, a retired person.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Комунікабельність Дизайн Робота з клієнтами
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: знання фотошопа, роздруківка фотокарток, сканування, виготовлення дизайну макета…

Умови роботи: 10.00−20.00

Обов’язки: комунікабельність та вміння працювати з клієнтами.

зйомка на документи, роздруківка з цифрових носіїв.

Similar jobs

Адміністратор та студійний фотограф
Level14, фотостудия, Kyiv

Графічний дизайнер-фотограф
Respect, Kyiv

Фотограф
Helen Marlen, Kyiv

Предметний фотограф (косметика)
40 000 – 50 000 UAH, Hello by Nailsmade, Kyiv

Фотограф-відеограф
ОПБр ім. гетьмана Богдана Хмельницького, Kyiv