Job from April 25, 2024 Above average

Водій-електрик, військовослужбовець

50 000 – 120 000 UAH

188 окремий батальйон 123 ОБр Сил ТрО
Defense forces; 10–50 employees

Kherson

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги: Гарна фізична форма, без шкідливих звичок.

Умови роботи: Ненормований робочий день.

Обов’язки: Виконання посадових обов’язків залежно від посади.

Similar jobs

Снайпер-стрілець, розвідник
20 000 – 120 000 UAH, 233 окремий батальйон 128 ОБр Сил ТрО ОК Південь, All Ukraine

Стрілець (13 ОДШБ ім. Героя України полковника Т. Сенюка)
25 000 – 125 000 UAH, 95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада, All Ukraine

Оператор БПЛА
25 000 – 125 000 UAH, Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ, All Ukraine

Номер обслуги
20 000 – 60 000 UAH, 136 окремий батальйон ТрО 114 ОБр ТрО, All Ukraine

Старший розвідник
20 000 – 120 000 UAH, Військова частина А7344, Kherson