Job from April 11, 2024 Apply without resume Above average

Прибиральниця

14 000 UAH

Ренкам
Transportation and logistics; less than 10 employees

Kyiv, вулиця Єлизавети Чавдар, 11а.
9.6 km from centerFind on the map

Full-time.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Відповідальність Організованість Порядність Охайність
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Охайність, порядність;
  • Бажання працювати.

Умови роботи: г/р з Пн по Пт, з 7:30 до 16:30 або з 8:30 до 17:30 год.

Обов’язки: прибранная в школі 1 -го поверху (санвузли, сходи, кабінети персоналу)

Ми шукаємо відповідальну та організовану особу, яка готова приєднатися до нашої шкільної команди.

Similar jobs

Прибиральниця (лівий берег)
Індар, ПрАТ, Kyiv

Клінер, хатня робітниця, прибиральниця
20 000 – 22 000 UAH, MeeServices, Kyiv

Клінер
23 000 – 25 000 UAH, Чистота, Kyiv

Merx, Kyiv

10 000 – 15 000 UAH, Eden Matin, салон краси, Kyiv