Job from April 15, 2024 Apply without resume

Складальник

12 000 UAH

Кайдаш А.В., ФОП
Metallurgical industry, metalworking; less than 10 employees

Cherkasy, вулиця Одеська.
2.1 km from centerFind on the map

Андрій
0967655377

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!

Job description

Вимоги:

  • Бажано студент.
  • Можно без досвіду роботи.
  • Навчаємо.

Умови роботи: Робочий день ПН-ПТ з 08:00 до 18:00, година обідньої перерви

Обов’язки:

  • Укомплектовувати причіп запчастинами,
  • збирати проводку.

За детальною інформацією вертайтесь: 0967655377

Similar jobs

Слюсар-збирач металоконструкцій
18 000 – 22 000 UAH, Aronadoors, Cherkasy

Складальник вікон
18 000 – 20 000 UAH, Plamet, Cherkasy

Складальник виробів
Альфа Фільтр, ТОВ, Cherkasy

Збиральник корпусних меблів
25 000 UAH, Шалений майстер, Cherkasy

Складальник корпусних меблів, порізчик ДСП, кромкувальник
17 000 – 20 000 UAH, Меблі-Люкс, Cherkasy