Job from May 1, 2024

Кухар

18 000 – 19 500 UAH, 800+бонуси

7sevenheaven
Hotel and restaurant industry; less than 10 employees

Lviv, вулиця Навроцького, 23.
3.6 km from centerFind on the map

Курпіта Уляна Ігорівна
0687414889

Full-time. We are also ready to hire a student.

This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
Чистоплотність акуратність Швидкість
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги: бажання працювати, робота в колективі. Дотримання правил приготування і чистоти на кухні!

Умови роботи: нова кав’ярня з невеликим меню 10 позицій (омлети, Анг сніданки, тости) https://www.instagram.com/7sevenheaven_coffee?igsh=MWpxZzJkdTZwdmplYQ%3D%3D&utm_source=qr

Обов’язки: приготування і видача сніданків згідно тех карт. Підтримання чистоти робочого місця.

Similar jobs

Кухар
10 000 – 16 000 UAH, Баскаков А.В., ФОП, Lviv

Кухар, сендвіч-мейкер
17 000 – 23 000 UAH, Львівські Круасани, Lviv

Помічник кухаря
17 000 – 22 000 UAH, Сушия, Lviv

Сушеф
25 000 – 27 000 UAH, Нью Пойнт Фуд, ТОВ, Lviv

Шеф-кухар у Східницю
Phoenix, relax park, Lviv

All similar jobs

Salary statistics