Job from May 14, 2024 Apply without resume

Сантехнік

  • 10 000 – 17 000 UAH, Все регулюється, треба розмовляти
  • Сервис +

    Public and business services; 10–50 employees
  • Uzhhorod
  • Пригара Даніїл
    0507126332
  • Full-time. We are also ready to hire an veteran, a retired person. Work experience more than 2 years.
This job is currently being viewed by 1 job seeker. Be the first to apply!
  • Водійські права кат. B
Show all skillsRoll up skills

Job description

Вимоги:

  • Відповідалтність
  • Бажанно с категорією B, якщо нема но не старшно

Умови роботи:

Графік з 8:00−17:00

Обов’язки:

Обговорюється

Сервис +

Public and business services, 10–50 employees

Більше про компанію

Similar jobs

  • Сантехнік
    25 000 – 30 000 UAH, Деренівська Купіль, санаторний комплекс (Саламандра-Закарпаття, ТОВ), Uzhhorod
  • Сантехнік
    13 000 UAH, Демар Компані, Uzhhorod
  • Сантехнік-електрик
    10 000 – 20 000 UAH, Ольвия-Сервис, Uzhhorod